Про нас

Pizza di Casa – затишна італійська піцерія, в якій гармонійно поєднуються традиції та тренди, класичні страви італійської кухні й оригінальні рецепти від шеф-кухаря, домашня атмосфера і стильний інтер’єр.

Pizza di Casa – італійська піцерія для всієї родини. Всім добре відомо, наскільки трепетно та з повагою італійці ставляться до своєї родини. Саме тому ми створили невеличкий сімейний ресторан, де кожному буде комфортно і де для кожного знайдеться улюблений смаколик! Меню Pizza di Casa доволі різноманітне, ми постійно доповнюємо та вдосконалюємо його, залежно від смаків та вподобань наших гостей. Та найголовніше, без чого ми не можемо існувати, що змушує наші серця битися частіше, – звичайно ж, Піца! Ті, хто куштував нашу піцу, кажуть, що вона одна з найкращих у місті. У нас понад  20 найменувань піци, абсолютно на будь-який смак.  Pizza di Casa – kids friendly заклад. Дітлахи почуваються у нас чудово, так само, як і їхні батьки! Їм не обов’язково обмежуватися посиденьками за столом, вони можуть бігати по всій піцерії, гратися в затишному дитячому куточку, дивитися мультфільми, малювати, готувати піцу, спілкуватися один з одним. Ми дуже любимо наших маленьких гостей, тому саме для них ми розробили дитяче меню. А ще ми любимо створювати веселу атмосферу та влаштовувати різні свята, дні народження та інші приводи для радості! Приходьте до нас – завжди раді! Іншими словами: Benvenuto!

Ваше замовлення
Разом:
0  грн
Адреса доставки
Дякуємо Вам за те, що обрали Pizza Di Casa! Ми зателефонуємо Вам протягом 5 хвилин.
Дякуємо Вам за те, що обрали Pizza Di Casa! Ми зателефонуємо Вам протягом 5 хвилин.
Якщо Вам не зателефонували,
будь ласка, повідомте про це.
Ця інформація важлива для нас. Дякуємо.
Перепрошуємо за незручності, ця інформація важлива для нас. Дякуємо.
Перепрошуємо, наразі ми не маємо змоги прийняти Ваше замовлення. Ми з радістю опрацюємо та виконаємо його з 11:00 ранку. Дякуємо.
результаты поиска